Juliána Takšony svatební fotografka

Láska je ve vzduchu

Fotografie pro mě měla vždy obrovské kouzlo. Dokáže zachytit lásku a uchovat vzpomínky navždy. Láska je všude kolem nás a já si velice vážím toho, že můžu být součástí vašich příběhů, vaší lásky a vaší rodiny. 

Láska a rodina jsou hodnoty, které vyznávám. Potkala jsem muže svého života, máme spolu dvě úžasné děti a dělám práci, která mě baví a naplňuje. A jsem za to kadžý den hluboce vděčná. V našem domě je spousta fotografií, které mi to každý den připomínají. Moc ráda vytvořím takové připomínky v podobě fotografií i pro vás.

co miluji

rodina

knížky

vůně kávy

dětský smích

fotografování

kvalitní víno

cestování

ZACHYTÍM EMOCE A BARVY VAŠEHO SVATEBNÍHO DNE

uvolněnost - spontánost - emoce - detaily

Pokud plánujete, nebo jen sníte o vašem velkém dni, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vás osobně potkám. Mnohaleté svatební zkušenosti, víc jak 600 spokojených svatebních párů, špičková fotografická technika - to vše mi přináší možnost nabídnout vám nejen kvalitní služby, osobitý přístup, ale také nezapomenutelné chvíle, které pro vás zůstanou navždy v podobě svatebních fotografií.

Při focení mám ráda uvolněnou přátelskou atmosféru, proto nechci aby jste pózovali dlouhé hodiny. Společně vytvoříme uvolněné a přirozené portréty. Budu ráda, pokud si svůj den co nejvíce užijete. Spontánost a emoce na fotografiích, v kombinaci se všemi detaily, vyvolávají skutečné vzpomínky na váš jedinečný svatební den. Je důležité nezapomínat na to, že svatba je o vás a vaši lásce.
13

let v oboru

600+

nafocených svateb

24+

workshopů

jak šel čas

2000-2020

  2000

Já a mé druhé Já, můj manžel

 2006

focení mé první svatby za krabičku dortů

8. 8. 2008

Já a mé druhé Já - řekli jsme si áno

 2009

více jak 100 nafocených svateb

 2011

první velká komerční zakázka pro Hilton

10. 4. 2015

Stala jsem se MÁMOU, narodila se nám naše Bambulka

 2010

škola fotografie zdolána

17. 5. 2019

Narodil se nám náš Pohoďák

2020

spuštění nového webu a nový začátek

?

kam mě život zanese

víc jak 500 nafocených svateb

2019