Juliána Takšony - služby

SVATBY

Těším se, že zachytím všechny okamžiky vašeho svatebního dne. Ideální je, pokud jsem s vámi od rána do večera. Je ale možné se domluvit i na kratším rozsahu focení. 

Dodám vám dostatek fotografií a navíc krásnou luxusní fotoknihu. V případě celodenního fotografování svatby mám navíc jeden z nejkratších termínů dodání - a to do jednoho týdne. Vím, že se na fotky těšíte a rozkrájím se, abyste je měli co nejdříve.

VÍCE INFORMACÍ

JT 8

8 hodin focení
online galerie
USB klíč
tisk 100 A5 fotografií
dodání 4 TÝDNY

JT 12

nejčastější

12 hodin focení
online galerie
USB klíč
fotokniha A4
dodání do TÝDNe

JT 6

6 hodin focení
online galerie
USB klíč
tiSK 50 A5 fotografií
dodání 4 TÝDNY

Chcete zobrazit můj ceník? Zadejte e-mail.

RANDE

Pojďte si užít skvělou zkušenost a zábavu ještě před svatbou! sejdeme se na vašem oblíbeném místě a nafotíme fotografie vaší lásky a oslavu vašeho vztahu. 

Je velká výhoda vyzkoušet si focení nanečisto.  Zvyknete si na to, že jste focení a poznáte, že to je dokonce zábava. Také se více navzájem poznáme a ve svatební den už bude všechno příjemné, uvolněné a beze stresu.  

RANDE

Nemusíme fotit jen v rámci svatebních příprav. Focení ve dvou si můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Pokud focení proběhne v rámci předsvatebních příprav a já vám budu fotit také svatbu, získáte mnohem nižší cenu. 

Chcete zobrazit ceník? Zadejte e-mail.

Ráda vyfotím fotky vašeho novorozeného miminka nebo celou rodinu včetně babiček. Fotit můžeme u vás doma nebo na vašem oblíbeném místě. Mám také několik svých tajných míst, kde ráda fotím, a kam vás ráda zavedu. 

Při focení bývá legrace a děti to baví. Jsem také máma, takže vím, jak na ně. Umím vaše děti zaujmout tak, abyste byli z výsledků na fotografiích nadšení. 


Dopředu s vámi proberu vše, abyste byli skvěle připravení. Od zvoleného místa, času, přes oblečení a barvy, které dobře vypadá na fotkách. Také vám poradím, jak připravit vaše děti na focení a co si vzít s sebou, abychom si focení společně užili.

Chcete zobrazit můj ceník? Zadejte e-mail.