SVAtební foto jonášův mlýn

tereza + jakub

svatba tak trochu naruby

JONÁŠŮV MLÝN

Každá svatbička je pro mě jiná a tato opravdu byla. 

Na den Terky a Jakuba jsem se moc těšila, a to nejen protože, to byla jedna z mála svateb co se v roku 2020 konala. Také to svatební místo, které si vybrali mě moc nadchlo byla jsem tam poprvé a doufám, že né naposled. Svatba se konala uprostřed ničeho v přírodě, kouzelná zahrada, romantická atmosféra byla snad i ve vodě :). 

Terka s Jakubem se rozhodli, že si chtějí své ANO říct s plným bříškem. 

A tak ráno byli přípravy, oblékání, chystání dekorací místa hostiny a ještě než si řekli své ano - dali si ze všema hostama společný oběd a pak se v klidu přesunuli na místo obřadu.

Bylo to jiné, a musím říct, že i díky tomu byli všichni víc usmívaví. 

Mohu říct, že tady to úplně platí, láska prochází žaludkem!JULIÁNA JE PROSTĚ PROFESIONÁL KAŽDÝM COULEM

Vybrat si pro pro náš svatební den za fotografku právě Juliánu, bylo to nejlepší rozhodnutí. Díky ní máme vzpomínky zachycené na krásných fotkách přesně tak, jak jsme si představovali. Přirozené, nadčasové, jemné, romantické a celkově ladící do celého stylu svatby. Pokaždé, když si fotky prohlížíme, vykouzlí mi to úsměv na tváři. Focení jsme si užili a pro manžela to nebylo žádné nucené zlo, jak se obával, naopak byl nadšený. Díky Jůli jsme se cítili při focení naprosto uvolněně a přirozeně, žádné škrobené pózování. Juliána je prostě profesionál každým coulem, ví přesně, co dělá a jaký chce mít výsledek. Také má cit pro to, zachytit člověka tak, aby to byl přesně on a sám se sobě líbil. Třešničkou na dortu bylo předání hotové, luxusní fotoknihy. Na závěr jedno velké DĚKUJEME, jsi úžasná, Juli!

Tereza a Jakub